Jak zvýraznit inzerátPokud chceme, aby náš inzerát byl lépe na očích návštěvníků stránky a měl výhodnější pozici, můžeme si zaplatit tzv. topování inzerátu. Toto topování se provádí pomocí poukázky, kterou můžeme získat celkem sedmi různými způsoby. Prvním z nich je zaslání smsky v ceně 50 Kč. Zbylých šest možností stojí 35 Kč a jedná se vždy o zakoupení poukázky – můžete si ji koupit přes T-Mobile m-platbu, dále pak přes platbu 24 od České spořitelny, nebo u Komerční banky přes službu Mojeplatba, další možností je Raiffeisenbank a její ePlatba a poukázku lze zakoupit také prostřednictvím systémů PaySec nebo PayPal. Poslední variantou je zakoupení poukázky platební kartou nebo přes GoPay. Platnost kódu na poukázce je pak vždy šest měsíců.

Sbazar je online bazar a inzertní portál, kam zadáváte inzeráty zdarma.

Jak vypadají jednotlivé inzeráty?

V záhlaví každého inzerátu je nadpis a vedle něj je informace, jestli se jedná o nabídku či poptávku. Vedle toho vidíme ještě datum podání inzerátu. Pod tímto řádkem už vidíme samotný text a po levé straně bývá často také obrázek inzerovaného produktu. V dalším sloupci pak vidíme cenu, v dalším lokalitu a v posledním sloupečku je údaj, který ukazuje kolikrát byl příslušný inzerát zobrazen. Pokud si inzerát rozklikneme, uvidíme fotku ve větším rozlišení, případně další fotky produktu, dále pak podrobnější popis a v dolní části kontaktní údaje – jméno a příjmení zadavatele inzerátu, telefonický kontakt, lokalitu a cenu. Ve spodní části stránky pak můžeme inzerenta kontaktovat vyplněním jednoduchého formuláře, do kterého zadáme naši e-mailovou adresu a text odpovědi. Inzerát můžeme jedním kliknutím také sdílet na Facebooku nebo doporučit našemu kamarádovi. Můžeme také označit, pokud se jedná o špatný inzerát, resp. pokud je zařazen do špatné kategorie a další možností je zobrazit si všechny inzeráty od jednoho uživatele nebo vyhledat podobné inzeráty.

eMimino je portál pro všechny maminky.

Kolik inzerátů můžeme na Bazoš podat?

Počet inzerátů, které můžeme na stránce Bazoš.cz zveřejnit není neomezený. Jeden uživatel může zveřejnit maximálně padesát inzerátů, větší počet není povolený. Toto omezení však neplatí pro inzeráty, které jsou tzv. topované. Jednotlivé inzeráty jsou na serveru uloženy vždy po dobu maximálně dvou měsíců a po uplynutí této doby jsou smazány.

Fotky Rajče jsou zdarma ke stažení. Centrum.cz email je velice populární. Portál Jobs.cz nabízí spojení s elitou českých i zahraničních zaměstnavatelů.Je nutné se na Bazoš registrovat?

Na rozdíl od některých jiných internetových bazarů, na bazos.cz se nemusíte před vložením svého inzerátu registrovat. Můžete tedy svůj inzerát vložit rovnou a celý proces je tak rychlejší a jednodušší.

Hodnocení uživatelů

Součástí bazaru Bazoš.cz je také hodnocení uživatelů. Odkaz na tuto funkci nalezneme v horní části stránky a po kliknutí na něj se nám zobrazí stránka, kde po vyplnění e-mailu a telefonního čísla můžeme zobrazit inzeráty od vybraného uživatele. Pokud klikneme na tlačítko Ohodnotit uživatele, objeví se nám stránka s formulářem, ve kterém můžeme konkrétního uživatele bazaru ohodnotit. Nejdříve musíme vyplnit údaje o tom, koho hodnotíme – jméno, telefonní číslo a mailovou adresu. Následně přistoupíme k samotnému hodnocení uživatele, kdy nejdříve vybereme typ hodnocení a to buď kladné, záporné a nebo bez hodnocení. Poté napíšeme samotný text hodnocení, vyplníme svoje jméno a e-mail, případně i telefonní číslo. Pak už jen klikneme na Odeslat a tím je naše hodnocení dokončeno.

Slunečnice má více než 200 GB programů k bezplatnému a legálnímu stažení pro práci, vzdělávání i zábavu. Rajče.net je velké úložiště fotografií.

Podmínky a pravidla

Inzerování na stránce Bazoš má samozřejmě řadu podmínek a omezení. Je zde zakázána inzerce např. cigaret, potravinových doplňků, léků, pohonných hmot, přípravků na hubnutí, reklam na multilevel marektingy, emailingy a jiné podobné systémy, erotické inzeráty, půjčky a úvěry atd. Podrobné podmínky a pravidla, kterými se uživatelé této stránky musí řidit najdeme pod odkazem Podmínky, který je umístěn v dolní části stránky.

Nejčastější dotazy uživatelů

V horní části stránky Bazoš.cz hned mezi položkami Hodnocení a Moje inzeráty najdeme odkaz na nejčastější dotazy uživatelů. Po kliknutí na něj se nám zobrazí stránka, na níž je vypsáno dvanáct nejčastějších otázek, na které se uživatelé Bazoše ptají včetně podrobných odpovědí a rad, jak postupovat. Dozvíte se zde např. co dělat, když  zapomenete své heslo nebo když se vám nedaří vložit k inzerátu fotografii. Kontaktovat Bazoš můžete i na e-mailech podpora@bazos.cz nebo info@bazos.cz.

Ostatní internetové bazary

Kromě stránky Bazoš najdeme na internetu celou řadu dalších bazarů, na kterých můžeme nakupovat a prodávat různé zboží. Jedním z největších a nejznámějších je aukční portál Aukro, na kterém je možné nakupovat i prodávat i v aukcích, kdy zboží získá ten, kdo nabídne nejvyšší cenu. Celou řadu zboží zde ale můžeme koupit rovnou, takové položky jsou označeny cedulkou Kup teď. Další známý bazar provozuje společnost Seznam.cz pod názvem Sbazar, kde také můžeme sehnat mnoho zajímavých věcí za dobré ceny. Další bazary najdeme např. na stránce bazar.cz nebo i-bazar.cz. Velmi oblíbený, především u maminek s malými dětmi, je pak portál Mimibazar. Na něm se prodává především dětské oblečení, ale kromě něho zde levně seženete i oblečení a obuv pro dospělé, drogerii nebo např. široký sortiment kvalitních potravin ze zahraničí, které v běžných českých obchodech neseženete. Výhodou všech těchto bazarů je, že můžete nakupovat z pohodlí svého domova, často za velmi výhodné ceny a najdete zde zboží, které nikde jinde není k dostání.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací portálu Bazoš a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!